Пропонуємо програму: «Останній рік перед школою»!
Перехід у школу – відповідальний крок, він може бути стресом для дитинки. Особливо в частині організованості, а ще у вмінні навчатися!
Зрозуміло, що дитина не вміє надовго зосереджуватись на одному виді діяльності, концентруватись на вчителеві, сприймати на слух великі об‘єми навчального матеріалу! А вже відтворювати його – і поготів! І, звісно, всього цього навчають в школі, з першого класу! Але для дітей буде дуже корисним отримати перший досвід колективного навчання, якщо ж врахувати, що до процесу навчання залучені справжні вчителі школи Ерудит, то цей процес буде ще й дуже різноманітним та захоплюючим!
Адже всі вчителі школи Ерудит представляють свої навчальні програми для вихованців садочку: від української літератури до хімії та біології! Тут і історія, і правознавство, і фізика, і математика, географія, англійська та польська мови…..і багато-багато інших навчальних дисциплін! Діток це просто заворожує!

Школа Ерудит ось уже понад двадцять років приймає на навчання першокласників, і випускає їх, добре підготованих до дорослого життя, з одинадцятого!
Програма добре апробована, ми з нею працюємо вже не один рік!
Побут теж добре врегульований! Сніданок – обід- підвечірок-вечеря – за розкладом! Готуємо їжу самостійно! Навіть школа маленького «кухаря-дизайнера» є! Раз у тиждень дітки готують смачну страву самостійно (під пильним оком вправних виховательок)!
Гуляємо, скільки хочемо, адже маємо своє подвір‘я! Трава, дерева, влітку пташки у вольєрі! Взимку – без пташок, бо вони декоративні!
І, звісно ж, ми заберемо Вашу дитину з дому вранці, і привеземо назад. Охоплене усе місто і найближчі села! Це входить у вартість. Взагалі, все входить у вартість!

Харчування

Сніданок – обід- підвечірок-вечеря – за розкладом! Готуємо збалансовану та здорову їжу самостійно, на власній кухні! 

Довезення дитини до школи та додому

На 09:00 наші автобуси діток відвозять у школу, а у 19:00 почитається перевезення додому.

Вчителі школи Ерудит представляють свої навчальні програми для учнів:

від української літератури до хімії та біології! Тут і історія, і правознавство, і фізика, і математика, географія, англійська та польська мови…..і багато-багато інших навчальних дисциплін! Діток це просто заворожує!

Графік роботи

Графік роботи:

з 09:00 до 20:00

Школа маленького «кухаря-дизайнера»

Раз у тиждень дітки готують смачну страву самостійно (під пильним оком вправних виховательок)!

Прогулянка

Гуляємо, скільки хочемо, адже маємо своє подвір‘я! Трава, дерева, влітку пташки у вольєрі! Взимку – без пташок, бо вони декоративні!

Зацікавило?

Зв'яжіться з нами для того, щоб приєднатися, або отримати відповіді на свої запитання

Екскурсія в садочку

Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам.

Якщо Ви ще не визначилися з часом, або просто маєте запитання - залиште ці поля пустими і ми Вам зателефонуєм