Останній рік перед школою

Останній рік перед школою

Пропонуємо програму: «Останній рік перед школою»!
Перехід у школу – відповідальний крок, він може бути стресом для дитинки. Особливо в частині організованості, а ще у вмінні навчатися!
Зрозуміло, що дитина не вміє надовго зосереджуватись на одному виді діяльності, концентруватись на вчителеві, сприймати на слух великі об‘єми навчального матеріалу! А вже відтворювати його – і поготів! І, звісно, всього цього навчають в школі, з першого класу! Але для дітей буде дуже корисним отримати перший досвід колективного навчання, якщо ж врахувати, що до процесу навчання залучені справжні вчителі школи Ерудит, то цей процес буде ще й дуже різноманітним та захоплюючим!
Адже всі вчителі школи Ерудит представляють свої навчальні програми для вихованців садочку: від української літератури до хімії та біології! Тут і історія, і правознавство, і фізика, і математика, географія, англійська та польська мови…..і багато-багато інших навчальних дисциплін! Діток це просто заворожує!

Школа Ерудит ось уже понад двадцять років приймає на навчання першокласників, і випускає їх, добре підготованих до дорослого життя, з одинадцятого!
Програма добре апробована, ми з нею працюємо вже не один рік!
Побут теж добре врегульований! Сніданок – обід- підвечірок-вечеря – за розкладом! Готуємо їжу самостійно! Навіть школа маленького «кухаря-дизайнера» є! Раз у тиждень дітки готують смачну страву самостійно (під пильним оком вправних виховательок)!
Гуляємо, скільки хочемо, адже маємо своє подвір‘я! Трава, дерева, влітку пташки у вольєрі! Взимку – без пташок, бо вони декоративні!
І, звісно ж, ми заберемо Вашу дитину з дому вранці, і привеземо назад. Охоплене усе місто і найближчі села! Це входить у вартість. Взагалі, все входить у вартість!

Харчування

Сніданок – обід- підвечірок-вечеря – за розкладом! Готуємо збалансовану та здорову їжу самостійно, на власній кухні! 

Довезення дитини до школи та додому

На 09:00 наші автобуси діток відвозять у школу, а у 19:00 почитається перевезення додому.

Вчителі школи Ерудит представляють свої навчальні програми для учнів:

від української літератури до хімії та біології! Тут і історія, і правознавство, і фізика, і математика, географія, англійська та польська мови…..і багато-багато інших навчальних дисциплін! Діток це просто заворожує!

Графік роботи

Графік роботи:

з 09:00 до 20:00

Школа маленького «кухаря-дизайнера»

Раз у тиждень дітки готують смачну страву самостійно (під пильним оком вправних виховательок)!

Прогулянка

Гуляємо, скільки хочемо, адже маємо своє подвір‘я! Трава, дерева, влітку пташки у вольєрі! Взимку – без пташок, бо вони декоративні!

Зацікавило?

Зв'яжіться з нами для того, щоб приєднатися, або отримати відповіді на свої запитання

Ми відновили стаціонарне навчання та продовжили навчальний рік до 30 червня.

Запрошуємо на навчання усіх бажаючих, навіть якщо це тимчасово.

This will close in 20 seconds