Школа Ерудит була першим (і єдиним) навчальним закладом в Україні, який відновив роботу в звичному штатному режимі у квітні 2022 року. Ми швидко адаптували діяльність у відповідності до складних вимог часу, і наші учні пішли на уроки! Дякуємо батькам, що повірили і довірились! Якби тих перших сімдесять дітей не вийшли на уроки – все було б по-іншому!)

Війна внесла корективи в звичне життя школи Ерудит.
Сигнали про загрозу з повітря та обстріли змусили подбати про безпеку учнів і персоналу.

Сховище.
Школа Ерудит має доступ до бункера 5-го рівня захисту, повністю розміщеного під землею, обладнаного кількома виходами, примусовою вентиляцією, з туалетом, запасом води тощо.
Від моменту отримання сигналу про загрозу з повітря до повної евакуації проходить до чотирьох хвилин! Це з тим, що всі діти змінюють взуття та вбирають верхній одяг!

Довезення до школи і додому у воєний період.
Довезення здійснюється, як і раніше, проте має свої особливості. Ми змушені реагувати, коли загроза з повітря застає наші автобуси на маршрутах. З‘явились спеціальні точки переховування автобусів з дітьми та інші непрості речі.
Кожен елемент індивідуально проговорюється з батьками дітей, аби не допустити помилок, неорганізованості, чи збоїв у роботі!

Режим роботи.
В мирний час ми починали навчальний процес о 9.00.
В час війни школа Ерудит розпочинає заняття з 10.00, бо ми зауважили, що сирени часто звучать на початку робочого дня, то й перевели початок уроків пізніше. Стартувати о 8.00 якось….не хотілося.
Вийшло на краще, бо всі виглядають дуже виспаними!

Вимкнення подачі електроенергії.
У випадку планового, чи аварійного вимкнення подачі електрики ми одразу переходимо на генератори, що повноцінно замінюють потужності основної лінії. Тобто, в періоди «без світла» – школа працює в абсолютно звичному ритмі. Намагаємось не підключати без потреби електрочайників, кондиціонерів та мікрохвильових печей! Основний генератор зветься «Вася»! Так його учні прозвали….ще у нас є скелет «Валєра», теж з‘явився вже у воєнний період! Їхав з-за кордону, в Україні виявилась відсутність наявності скелетів у повний зріст)))

Зі школою Ерудит Ваша дитинка буде в безпеці, доглянута та не матиме додаткових стресів!

Будемо раді відповісти на Ваші запитання

Зв'яжіться з нами

Екскурсія в садочку

Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам.

Якщо Ви ще не визначилися з часом, або просто маєте запитання - залиште ці поля пустими і ми Вам зателефонуєм