Приватний дитячий садочок «Ерудитиня»


Схему «їсть-не їсть» і «що їсть» можна обговорювати аж до моменту, де закінчуються, наприклад, дозволені для харчування дітей групи продуктів. Якщо «їсть погано, але хочу, щоб з’їдав»-годуємо, якщо «не їсть, і не треба»-чекаємо, аж зголодніє.У першому випадку, якщо «не спить, і не треба», тоді бавимо, якщо ж «не спить, але хочу, щоб спав», то присипляємо

Крім цього, можна привести дитинку у садочок в будь-який час, починаючи з восьмої, що суттєво спрощує «встигання» вранці.

Пансіон з 8.00 до 20.00

Наповненість груп – 7-12 дітей

Їжа в дитячому садочку готується на бутильованій воді, сертифікованій в Україні.

Харчування – 4-5 разів на день, в раціон входять соки і фрукти(без обмежень), денний сон , прогулянки – за окремо складеним розкладом.

Щодня кожну дитину оглядає медичний працівник, що практично унеможливлює перебування нездорової дитинки в групі дітей дитячого садочку. У випадку виникнення в дитини стресового стану чи попередніх ознак захворюваності про це негайно повідомляються батьки дитини, які, як правило, моментально реагують, позбавляючи таким чином свою дитину додаткових незручностей чи накопичення негативних емоцій.

В перелік послуг входить навчальна програма «Загальна програма».

Тричі на тиждень відбуваються заняття за програмою «Загальна програма». Програма працює понеділок, середу та п’ятницю. Крім цього, щодня з 10.00 до 11.00 та з 16.00 до 17.00, відбуваються заняття з різних видів образотворчого мистецтва, читання, письма, валеології (основи гігієни та здоров’я), математики та логіки, етики та етикету, раз на тиждень – день англійської мови, вихователі спілкуються з дітьми лише англійською (в межах можливого, звичайно)

Випуск з дитячого садочку, як правило, означає перехід дитинки до наступного закладу Ерудиту, до першого класу Приватної школи