Початкова школа

Львівська приватна початкова школа «Ерудит»

Програма загальної середньої освіти приватної школи «Ерудит» є ліцензованою, працює за державним стандартами, з дотриманням вимог та інструкцій Міністерства освіти і науки України. Львівська приватна початкова школа «Ерудит» використовує державну програму під назвою «Розвивальне навчання». Програма передбачає оволодіння обов’язковим матеріалом всіма учнями класу, навчає самостійно ставити складне завдання і знаходити варіанти його вирішення.

Довезення учнів львівської школи «Ерудит» (до речі, привозимо з найвіддаленіших точок міста та прилеглих територій: Брюховичі, Винники, Дубляни, Зимна Вода, Сихів, Левандівка, Рясне)  на заняття та після них, забезпечення підручниками, зошитами та всіма іншими приладдями і матеріалами, якісне харчування – все це суттєво полегшує життя батькам.

Наповненість класів у початковій школі – по 10-15 учнів.

Запитання, яке найчастіше ставлять батьки кандидатів в 1 клас школи «Ерудит», а також ті, хто переводить дітей з інших шкіл. Чи є поняття порядку і дисципліни в приватній школі, і, якщо є, то на якому рівні, бо «з маленькими» в школі «Ерудит» поводяться доволі м’яко? (До речі, ви що, хочете, щоб викладачі верещали на трирічну дитину, а п’ятирічну прив’язували до батареї?). Відповідаю всім, кого це питання може цікавити:

Мабуть, не є таємницею те, що в деяких приватних школах поняття порядку та дисципліни регулюється як в супермаркеті, тобто, «клієнт завжди правий». Купуючи своїй дитині перебування в приватній школі, батьки дуже часто купують і той тип поведінки та рівень дозволеності, який вони самі хотіли б мати. В приватній школі «Ерудит» все далеко не так. Правила поведінки однакові для всіх, купити їх для себе неможливо, дотримання умов перебування та навчання в школі обов’язкові. Правда, і в школі “дітей до батареї не прив’язують”, але й особливих церемоній в процесі навчання та спілкування не існує. Весело, мирно, але з чіткими вимогами дотримання елементарних правил поведінки маленької людини в суспільстві та правил перебування в стінах нашого закладу.

До речі, характерною особливістю якісних приватних навчальних закладів світу є жорсткі вимоги та обмеження. Чим вищий рейтинг закладу, тим більше обмежень у ньому діє, тим принциповіше виконання правил

Кілька правил перебування у нашому навчальному закладі:

  • Обов’язковою є шкільна форма.
  • У дітей не може бути мобільного телефону
  • В школі не дозволяється жувати жуйки.
  • Ніхто з учнів не може вийти на вулицю самостійно
  • Обов’язкова форма для викладацького складу.

Навчання в початковій школі «Ерудит»

розпочинається о 9.00 і закінчується  о 15.00. Протягом навчального часу проводиться 5 занять (уроків), а кожен навчальний день розпочинається програмою, яка називається «Ранкова зустріч». Це заняття-обговорення дитячих проблем, правил соціальної моралі та поведінки в цивілізованому суспільстві, а для декого – просто додатковий час на «досипання» після надто раннього пробудження. 

Крім обов’язкового («міністерського») навантаження в програмі є: англійська мова (3-5 годин на тиждень), іспанська мова (з першого класу), образотворче мистецтво, що рансформується в предмет – історія мистецтв. Все це «розбавляється» обідом, прогулянкою і уроками-«вікнами», які використовуються для дитячих ігор, а для декого – індивідуальне навантаження. 

Кількість і якість знань, отриманих в найкращій приватній школі Львова – «Ерудит» незрівнянно вищі, ніж у школах з традиційною системою навчання, а найважливіше – у дітей з’являється відповідальність і при цьому не зникає бажання вчитися.