Група дошкільної підготовки - це програма соціалізації та адаптації дошкільнят. Працює задля полегшення малятам майбутнього шкільного життя.
Дошкільна підготовка - це 5 предметів, об‘єднаних спільною тематикою і, відповідно, 5 викладачів.
Елементи:
- Читання
- Письма
- Математики
- Англійська мова
- Природознавство
Це і є той перелік дисциплін, з якими дітки дошкільного віку знайомляться в процесі навчання і перебування у нас.
Всі предмети об‘єднані спільною темою, наприклад, якщо тема-«зима», то ми рахуємо сніжки, читаємо зимові казки, пишемо-малюємо сніжинки , розповідаємо про природні явища зимового періоду та вчимося різдвяних пісеньок англійською (наприклад).
Головна мета, що досягається відвідуванням програми - це формування у дітей дошкільного віку навичок, необхідних для подальшого навчання в школі:
- Впевненого тримання олівця-ручки, навичка письма
- Концентрування уваги на керівникові групи (викладач), вміння слухати в групі
- Запам‘ятовування символів (букви, в тому числі англійського алфавіту, цифри, позначення), формування способів запам‘ятовування
- Опрацьовування теоретичного матеріалу, вміння вибрати найважливіше з розповіді.
- Висловлювання думок в групі, почути думку товариша, вміти донести свою,
- Помилки і досягнення, ми можемо і будемо помилятися, бо не помиляється лише той, хто нічого не робить.
В процесі діяльності дітки спілкуються з вчителями, які навчають учнів Ерудиту. Тож, якщо Ви надалі підете у перший клас Ерудиту, дитина матиме знайомих викладачів. А Ви, в процесі відвідування дошкільної підготовки, зможете краще усвідомити, чи варто саме нам віддати найдорожче, що у Вас є, свою дитину...
...а ще, ми навчаємо читати, писати, рахувати. І розмовляти англійською. Хоча, насправді, це вже інша історія, і називається вона-школа. Школа Ерудит, 1 клас)